• Снимка: Topnovini.bg, Архив

На общоградско тържество на 22 май от 18. 00 часа в Огледална зала „Нели Божкова“ ще бъдат удостоени с плакети и грамоти изявени педагози и учебни заведения, съобщиха от Община Добрич.

По традиция в навечерието на 24 май – Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост, в знак на уважение и признателност добрички учители, училища и детски градини  ще получат награди за принос в развитие на образованието.    

Плакет и грамоти от Кмета на Община град Добрич за следните училища и детски градини, честващи годишнини:

1. СУ „Св.св. Кирил и Методий” – 145 години

2. ПМГ „Иван Вазов“ – 45 години

3. ОУ „Йордан Йовков“ – 45 години

4. ОУ „Хан Аспарух” – 25 години

5. ДГ №12 „Шурче“ – 45 години

6. ДГ №29 „Любимка“ – 35 години

7. Профилирана гимназия по туризъм и предприемачество „Райко Цончев“ – 10 години

Грамоти от Кмета на Община град Добрич за следните учители:

1. Венета Колева – ст. учител по български език и литература в прогимназиален етап в ОУ „Хан Аспарух”

2. Стилиян Митев - ст. учител по български език и литература в прогимназиален етап в ОУ „Христо Смирненски”

3. Красимира Атанасова – ст. учител в начален етап в ОУ „Христо Ботев”

4. Вяра Панайотова – ст. учител по физика в ОУ „Стефан Караджа”

5. Невяна Манова – ст. учител по български език и литература в СУ „П. Р. Славейков”

6. Нела Василева – Георгиева – ст. учител в начален етап в СУ „Св. Климент Охридски”

7. Даринка Андонова – преподавател по английски език в начален етап в СУ „Димитър Талев”

8. Мария Кирилова – ст. учител по информатика и информационни технологии в ЕГ „Гео Милев”

9. Георги Георгиев – ст. учител по физика в ПМГ „Иван Вазов”

10.  Радослав Костов – ст. учител по общообразователен предмет в ПГ по ветеринарна медицина „Проф. д-р Г. Павлов”

11. Диана Иванова – ст. учител по сервиране и барманство в ПГТ „П. К. Яворов”

12.  Пенка Андонова – ст. учител по професионално обучение в ПГТОЛП „Георги Бенковски”

13.  Ивелина Вълчева – учител по български език и литература във ФСГ „Васил Левски” 

14.  Драгомир Цукев – учител по английски език в ЧПГТП „Райко Цончев“

15.  Румяна Павлова – директор на ДГ № 29 „Любимка“

16.  Йовка Иванова – ст. учител в ДГ №8 „Бодра смяна“

17.  Нела Христова – ст. учител в ДГ №18 „Дора Габе“

18.  Пламена Недялкова – ст. учител в ДГ №9 „Пчеличка“

19.  Мима Йорданова – детски учител в ДГ № 10 „Слънчице“

20.  Деяна Йорданова – ст. учител в ДГ № 12 „Щурче“

21.  Елеонора Желязкова – учител по музика в ДГ № 23 „Звездица“

22.  Марияна Димитрова – директор на ДГ № 32 „Зорница“

23.  Радка Колева – ст. учител в ДГ № 20 „Радост“

24.  Мария Петкова – ст. учител в ДГ № 27 „Славейче“

25.  Бонка Атанасова – ст. учител в ДГ № 26 „Звънче“

26.  Петя Христова – учител в ДГ № 17 „Първи юни“

Реагирай на публикацията

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Общество

Политика

Икономика

Закон и ред

Здраве

Култура

Образование

Свят

Спорт

Любопитно