ЦСКА-София надви Черно море с два гола в последните минути

14:43, 19 фев 17 / Спорт 25 369 Шрифт:
Отборът на ЦСКА-София се наложи с 2:0 над Черно море в мач от 20-ия кръг, който се проведе на стадиона в Каварна. Така отборът на "червените" стартира по отличен начин пролетния дял на шампионата в Първа лига, предаде БГНЕС.

Португалецът Руи Педро се превърна в герой за "армейците", който реализира и двете попадения за успеха и то в самия край. Офанзивният полузащитник откри резултата в 86-ата минута, след като получи страхотно извеждащо подаване от резервата Кирил Десподов и от чиста позиция реализира. Само няколко минути по-късно Руи Педро подпечата успеха на своя тим с втори гол за крайното 2:0.

Победата бетонира ЦСКА-София на третото място в класирането, като столичани са с актив от 38 точки, вече на 6 от четвъртия Черно море.