"Локомотив" (Пловдив) загуби от "Пирин" (Разлог) с 2:3

09:40, 02 юли 15 / Спорт 25 253 Шрифт:
"Локомотив" (Пловдив) загуби от Пирин (Разлог) с 2:3 в третата си контролна среща от началото на подготовката, съобщиха от пловдивския клуб. Двубоят първоначално трябваше да се играе на обновения стадион в Разлог, но заради наводнения терен мачът бе преместен с час закъснение в Добринище.

Мартин Камбуров вкара първия гол за "черно-белите", а второто попадение бе автогол на футболист на "Пирин".

"Локо" поведе в резултата в 20-ата минута. Това стана след центриране от фаул на Дани Кики, при което капитанът Мартин Камбуров засече с глава в мрежата.

В 42-ата минута футболистите на "Пирин" изравниха при първото си по-сериозно положение в мача, след бърза контраатака. В 48-ата поведоха с 2:1 след колективна грешка в отбраната на "смърфовете".

В 57-ата минута влезлият на смяна Йоан Ласиман проби отляво и след центрирането му футболист на "Пирин" засече с глава в собствената си мрежа и резултатът стана 2:2.

Десет минути по-късно Оливие Бонев получи втори жълт картон, а реферът позволи да бъде извършена смяна и така "Локомотив" остана с 11 души на терена.

В 72-ата минута символичните домакини от "Пирин" вкара за крайното 3:2 отново след груба грешка в защита.