"Пирин" (Разлог) загуби от "Ботев"

09:11, 05 юли 15 / Спорт 25 309 Шрифт:
Отборът на "Пирин" (Разлог) загуби от "Ботев" (Пловдив) пред 2000 зрители на терена в Коматево. Пловдивчани разгромиха гостите си с 4:0, предаде репортер на Topnovini.bg.

Голмайстори за "канарчетата" станаха Божидар Васев, Мариян Огнянов, Станислав Дрянов и Милен Гамаков. Резултатът беше открит от Божидар Васев, който в 39-ата минута след дузпа отправи топката към вратата на противниците и отбеляза красив гол. Вторият гол в двубоя бе дело на Мариян Огнянов. Той дойде десет минути след първия.

През второто полувреме доминираха домакините. В 76-ата минута, след центриране вдясно, Станислав Дрянов прати отново топката във вратата на разложани и отбеляза третото точно попадение за "Ботев". Четвъртият гол за отбора на пловдивчани отбеляза Милен Гамаков в 79-ата минута.