"Локомотив" (Пловдив) победи "Верея" с 1:0 (снимки)

08:07, 09 юли 15 / Спорт 25 227 Шрифт:
"Локомотив" (Пловдив) победи втородивизионния "Верея" с 1:0 на предпоследната контрола на "черно-белите" снощи преди старта на сезона. Единственото попадение отбеляза Зоран Балдовалиев в 70-ата минута след прекрасно изпълнение на фаул с левия крак.

Малко преди гола Балдовалиев бе много близо да се разпише, но ударът му с глава премина на сантиметри от гредата в аут.

През първото полувреме пък най-опасната атака за "Локо" създаде Бирсент Карагарен, който се озова на стрелкова позиция, но атрактивният му удар също излезе в аут.

Преди срещата в Пловдив "Локомотив" официално представи отбора за новия сезон. На терена под бурните овации на публиката се появиха 25 футболисти с новата екипировка.

Празникът на "Лаута" започна 90 минути по-рано, когато за доброто настроение на публиката се погрижи пловдивската рокбанда "Wild Horses" и диджей. Освен това запалянковците се подкрепиха със студена бира и вкусна скара.

Ето кои 25 футболисти се представиха снощи пред своите фенове:

Вратари: 16. Ясин Ел Харуби; 1. Теодор Скорчев; 12. Александър Витанов; 13. Кристиян Кацарев.

Защитници: 3. Александър Тунчев; 6. Кирил Котев; 5. Николай Димитров; 18. Христо Стамов; 33. Игнат Дишлиев; 71. Пламен Крумов;  25. Крум Стоянов; 23. Александър Якимов.

Халфове и нападатели: 17. Ванчо Траянов; 7. Георги Вълчев; 90. Оливие Боне; 27. Димо Бакалов; 9. Дани Кики; 21. Бирсент Карагарен; 14. Айкут Янъков; 98. Георги Чукалов; 22. Ивайло Иванов; 19. Димитър Велковски; 89. Йоан Ласиман; 28. Зоран Балдовалиев; 11. Мартин Камбуров.