"Локомотив" (Пловдив) откри сезона със загуба от "Славия"

20:47, 17 юли 15 / Спорт 25 215 Шрифт:
"Локомотив" (Пловдив) претърпя тежка загуба от "Славия" с 0:3 в първия мач от новия сезон. Пловдивчани бяха по-активни през първото полувреме, но изпуснаха няколко добри ситуации за гол.

След почивката обаче футболистите на "Локо" отстъпиха инициативата на домакините.

Първи за Славия се разписа Димитров, който вкара с глава на метър пред голлинията. Иван Вълчанов удвои преднината на домакините четвърт час преди края, а в 90-ата минута Ивайло Димитров бе изведен от Диего Фераресо и засече с крак за окончателното 3:0.

Локо (Пд) игра в състав: Теодор Скорчев, Пламен Крумов, Кирил Котев, Александър Тунчев, Крум Стоянов, Георги Вълчев, Оливие Боне, Димитър Велковски (67- Бирсент Карагарен), Димо Бакалов (74- Йоан Ласиман), Дани Кики, Мартин Камбуров (кап).