„Шейховете” разгромиха „Локомотив” – Пловдив с 6:2 на Републиканското за ветерани

20:59, 17 мар 16 / Спорт 25 357 Шрифт:
Отборът на „Нефтохимик” разгроми с 6:2 тима на „Локомотив” (Пловдив) в зоналния финал на Републиканското първенство за ветерани, съобщиха от пресслужбата на бургаския клуб. Зрелищният двубой се проведе днес в Сливен, пред публика от Пловдив.

Резултатът откри Георги Чиликов още в първата минута на срещата, а пловдивчани отговориха светкавично и изравниха, след пряк свободен удар.

В 16-та минута Милен Христов вкара второто попадение за „шейховете“, а Малин Орачев се разписа в 24-та минута. Резултатът до края на полувремето се запази 3:1.

В първите минути на втората част Малин Орачев отбеляза четвъртото попадение за „Нефтохимик”, а няколко минути по-късно Пламен Крумов се разписа за 5:1. В 71-ва минута „черно-белите“ успяха да отбележат второто си попадение, а в 77-ма минута Орачев оформи победното 6:2.